Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL153C70G104ME01E
LLL153C70G104ME01E
LLL153C70G104ME01E Murata Electronics
LLL153C70G104ME01_01A-3158768.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .1UF 4V 20% 0204
на замовлення 186953 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0204, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0204 (0510 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.50mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL153C70G104ME01E LLL153C70G104ME01E Виробник : Murata Electronics LLL153C70G104ME01-01.pdf Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0204
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0204 (0510 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.50mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.1 µF