Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL153C70G104ME01F
LLL153C70G104ME01F
LLL153C70G104ME01F Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0204
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0204, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL153C70G104ME01F LLL153C70G104ME01F Виробник : Murata Electronics LLL153C70G104ME01_01A-3158768.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT