Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL153C80G105ME21D
LLL153C80G105ME21D
LLL153C80G105ME21D Murata Electronics
LLL153C80G105ME21-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1UF 4V X6S 0204
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0204 (0510 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.50mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 180000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 4V X6S 0204, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0204 (0510 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.50mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL153C80G105ME21D LLL153C80G105ME21D Виробник : Murata Electronics LLL153C80G105ME21-01.pdf Description: CAP CER 1UF 4V X6S 0204
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X6S
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
LLL153C80G105ME21D LLL153C80G105ME21D Виробник : Murata Electronics LLL153C80G105ME21_01A-3158503.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 uF 4 VDC 20% 0204 (Reversed) X6S