LLL153C80J104ME01L Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 0.1UF 6.3V 20% X6S 0204
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.1uF 6.3volts X6S 20%.
Інші пропозиції LLL153C80J104ME01L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL153C80J104ME01L LLL153C80J104ME01L Виробник : Murata Electronics LLL153C80J104ME01-01-1669566.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.1uF 6.3volts X6S 20%