LLL153C80J224ME14F
LLL153C80J224ME14F Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X6S 0204
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.22uF 6.3volts X6S 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL153C80J224ME14F LLL153C80J224ME14F Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.22uF 6.3volts X6S 20%