Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL153R60G104ME01E
LLL153R60G104ME01E Murata Electronics
LLL153R60G104ME01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.1UF 4V X5R 0204
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 4V X5R 0204, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Інші пропозиції LLL153R60G104ME01E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL153R60G104ME01E LLL153R60G104ME01E Виробник : Murata Electronics LLL153R60G104ME01_01A-3158592.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT