Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL153R60G474ME17E
LLL153R60G474ME17E
LLL153R60G474ME17E Murata Electronics
LLL153R60G474ME17_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47 uF 4 VDC 20% 0402 X5R
на замовлення 7300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук