Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL185C70G224MA11L
LLL185C70G224MA11L
LLL185C70G224MA11L Murata Electronics
LLL185C70G224MA11_01A-3158753.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
на замовлення 2859 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 4V X7S 0306, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0306 (0816 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL185C70G224MA11L LLL185C70G224MA11L Виробник : Murata Electronics LLL185C70G224MA11-01.pdf Description: CAP CER 0.22UF 4V X7S 0306
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0306 (0816 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 0.22 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X7S
Capacitance: 0.22 µF