Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL185C70G474MA01K
LLL185C70G474MA01K
LLL185C70G474MA01K Murata Electronics
LLL185C70G474MA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.47UF 4V X7S 0306
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0306 (0816 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 0.47 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 4V X7S 0306, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0306 (0816 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL185C70G474MA01K LLL185C70G474MA01K Виробник : Murata Electronics LLL185C70G474MA01_01A-3158944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47 uF 20% 0306 (Reversed)