Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL185C70G475ME17K
LLL185C70G475ME17K
LLL185C70G475ME17K Murata Electronics
LLL185C70G475ME17-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 4.7UF 4V X7S 0306
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 4V X7S 0306, Packaging: Tape & Reel (TR).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL185C70G475ME17K LLL185C70G475ME17K Виробник : Murata Electronics LLL185C70G475ME17_01A-3158505.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT