Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL185R71A104MA11K
LLL185R71A104MA11K
LLL185R71A104MA11K Murata Electronics
LLL185R71A104MA11-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.1UF 10V X7R 0306
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1uF 10Volts X7R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL185R71A104MA11K LLL185R71A104MA11K Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1uF 10Volts X7R 20%