Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL185R71C103MA11L
LLL185R71C103MA11L
LLL185R71C103MA11L Murata Electronics
LLL185R71C103MA11-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10000PF 16V X7R 0306
на замовлення 2020 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01uF 16 volts 20% X7R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL185R71C103MA11L LLL185R71C103MA11L Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01uF 16 volts 20% X7R 20%
LLL185R71C103MA11L LLL185R71C103MA11L Виробник : Murata Electronics LLL185R71C103MA11-01.pdf Description: CAP CER 10000PF 16V X7R 0306