Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL185R71C223MA11L
LLL185R71C223MA11L
LLL185R71C223MA11L Murata Electronics
c02e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.022UF 16V X7R 0306
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0306 0.022uF 16volts X7R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL185R71C223MA11L LLL185R71C223MA11L Виробник : Murata Electronics c02e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 0.022UF 16V X7R 0306
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
LLL185R71C223MA11L LLL185R71C223MA11L Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0306 0.022uF 16volts X7R 20%