Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL185R71E103MA11K
LLL185R71E103MA11K
LLL185R71E103MA11K Murata Electronics
LLL185R71E103MA11-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0306
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0306 (0816 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0306, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0306 (0816 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL185R71E103MA11K LLL185R71E103MA11K Виробник : Murata Electronics LLL185R71E103MA11-01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 20% 0306 (Reversed)