Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL1U4D80E435ME22D
LLL1U4D80E435ME22D
LLL1U4D80E435ME22D Murata Electronics
LLL1U4D80E435ME22_01A-3158506.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.3 uF 2.5 VDC 20% 02404 (Reversed) X6T
на замовлення 17750 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук