Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL215R71E103MA11L
LLL215R71E103MA11L
LLL215R71E103MA11L Murata Electronics
Chip_Multilayer_CC_CAT_Rev21.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.020" (0.50mm)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0508, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.020" (0.50mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL215R71E103MA11L LLL215R71E103MA11L Виробник : Murata Electronics LLL215R71E103MA11_01A-3158745.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 20% 0508 (Reversed)