Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL215R71E223MA11L
LLL215R71E223MA11L
LLL215R71E223MA11L Murata Electronics
LLL215R71E223MA11_01A-3158953.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
на замовлення 3770 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL215R71E223MA11L LLL215R71E223MA11L Виробник : Murata Electronics c02e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 0.022UF 25V X7R 0508
товару немає в наявності