Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL216R71A224MA01L
LLL216R71A224MA01L
LLL216R71A224MA01L Murata Electronics
c02e.ashx?la=en-us&cvid=20210120024548000000
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.22UF 10V X7R 0508
на замовлення 508 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL216R71A224MA01L LLL216R71A224MA01L Виробник : Murata Electronics c02e.ashx?la=en-us&cvid=20210120024548000000 Description: CAP CER 0.22UF 10V X7R 0508
товару немає в наявності
LLL216R71A224MA01L LLL216R71A224MA01L Виробник : Murata Electronics LLL216R71A224MA01_01A-3158629.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT