Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL216R71C104KA01L
LLL216R71C104KA01L
LLL216R71C104KA01L Murata Electronics
partnumbering_e_01-1699794.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0508 0.1uF 16volts X7R 10%
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL216R71C104KA01L LLL216R71C104KA01L Виробник : Murata Electronics North America LLx_Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 16V 10% X7R 0508
на замовлення 972 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)