Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL216R71C104MA01L
LLL216R71C104MA01L
LLL216R71C104MA01L Murata Electronics
LLL216R71C104MA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.1UF 16V X7R 0508
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 20% 0508 (Reversed).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL216R71C104MA01L LLL216R71C104MA01L Виробник : Murata Electronics LLL216R71C104MA01_01A-3158843.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 20% 0508 (Reversed)