Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL216R71E473MA01L
LLL216R71E473MA01L
LLL216R71E473MA01L Murata Electronics
LLL216R71E473MA01_01A-3158804.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
на замовлення 2542 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL216R71E473MA01L LLL216R71E473MA01L Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 0.047UF 25V X7R 0508
на замовлення 6 шт:
товару немає в наявності