Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL219C70G225MA01K
LLL219C70G225MA01K
LLL219C70G225MA01K Murata Electronics
LLL219C70G225MA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 2.2UF 4V X7S 0508
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 4V X7S 0508, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL219C70G225MA01K LLL219C70G225MA01K Виробник : Murata Electronics LLL219C70G225MA01-01-1669560.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2 uF 20% 0508 (Reversed)