Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL219R71A105MA01L
LLL219R71A105MA01L
LLL219R71A105MA01L Murata Electronics
LLL219R71A105MA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1UF 10V X7R 0508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 1 µF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 10V X7R 0508, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL219R71A105MA01L LLL219R71A105MA01L Виробник : Murata Electronics LLL219R71A105MA01-01.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X7R 0508
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
LLL219R71A105MA01L LLL219R71A105MA01L Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 1.0uF 10volts X7R 20%