Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL219R71A474MA01L
LLL219R71A474MA01L
LLL219R71A474MA01L Murata Electronics
c02e.ashx?la=en-us&cvid=20210120024548000000
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.47UF 10V X7R 0508
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .47UF 10V 20% 0508.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL219R71A474MA01L LLL219R71A474MA01L Виробник : Murata Electronics LLL219R71A474MA01_01A-3158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .47UF 10V 20% 0508
на замовлення 36 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
LLL219R71A474MA01L LLL219R71A474MA01L Виробник : Murata Electronics c02e.ashx?la=en-us&cvid=20210120024548000000 Description: CAP CER 0.47UF 10V X7R 0508