Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL317R71C224MA01K
LLL317R71C224MA01K
LLL317R71C224MA01K Murata Electronics
LLL317R71C224MA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.22UF 16V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 16V X7R 0612, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL317R71C224MA01K LLL317R71C224MA01K Виробник : Murata Electronics LLL317R71C224MA01-01-1669600.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22 uF 20% 0612 (Reversed)