Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL317R71E104MA01K
LLL317R71E104MA01K Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0612
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 20% 0612 (Reversed).
Інші пропозиції LLL317R71E104MA01K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL317R71E104MA01K LLL317R71E104MA01K Виробник : Murata Electronics LLL317R71E104MA01_01-1669412.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 20% 0612 (Reversed)