Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL31MR60J106ME01K
LLL31MR60J106ME01K
LLL31MR60J106ME01K Murata Electronics
LLL31MR60J106ME01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0612
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.049" (1.25mm)
Capacitance: 10 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0612, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.049" (1.25mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL31MR60J106ME01K LLL31MR60J106ME01K Виробник : Murata Electronics LLL31MR60J106ME01-01.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 uF 20% 0612 (Reversed)