Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL31MR71C105MA01K
LLL31MR71C105MA01K
LLL31MR71C105MA01K Murata Electronics
LLL31MR71C105MA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1.0UF 16V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.049" (1.25mm)
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.0UF 16V X7R 0612, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.049" (1.25mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL31MR71C105MA01K LLL31MR71C105MA01K Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0uF 16Volts 20%