Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL31MR71E224MA01L
LLL31MR71E224MA01L
LLL31MR71E224MA01L Murata Electronics
LLL31MR71E224MA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.22UF 25V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.049" (1.25mm)
Capacitance: 0.22 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 25V X7R 0612, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.049" (1.25mm), Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL31MR71E224MA01L LLL31MR71E224MA01L Виробник : Murata Electronics LLL31MR71E224MA01-01.pdf Description: CAP CER 0.22UF 25V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.22 µF
товару немає в наявності
LLL31MR71E224MA01L LLL31MR71E224MA01L Виробник : Murata Electronics LLL31MR71E224MA01_01A-3158776.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT