Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL31MR71E474MA01L
LLL31MR71E474MA01L
LLL31MR71E474MA01L Murata Electronics
LLL31MR71E474MA01_01A-3158726.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .47UF 25V 20% 0612
на замовлення 2061 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 25V X7R 0612, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.049" (1.25mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL31MR71E474MA01L LLL31MR71E474MA01L Виробник : Murata Electronics LLL31MR71E474MA01-01.pdf Description: CAP CER 0.47UF 25V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.47 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.47 µF