Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLM215C70G105MA11L
LLM215C70G105MA11L
LLM215C70G105MA11L Murata Electronics
LLM215C70G105MA11-01-1669648.pdf
Виробник: Murata Electronics
Capacitor Arrays & Networks
на замовлення 2925 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 4V X7S 0805, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLM215C70G105MA11L LLM215C70G105MA11L Виробник : Murata Electronics LLM215C70G105MA11-01.pdf Description: CAP CER 1UF 4V X7S 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 1 µF