Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLM215R71E103MA11K
LLM215R71E103MA11K
LLM215R71E103MA11K Murata Electronics
LLM215R71E103MA11-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 10000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0805, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLM215R71E103MA11K LLM215R71E103MA11K Виробник : Murata Electronics LLM215R71E103MA11-01-1669656.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 20% 0805