Продукція > TAIYO YUDEN > LLQNB160808T2R2M
LLQNB160808T2R2M
LLQNB160808T2R2M Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 2.2UH 560MA 221MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 170mOhm
Frequency - Self Resonant: 80MHz
Current - Saturation (Isat): 190mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 560 mA