Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLR185C70G105ME07K
LLR185C70G105ME07K
LLR185C70G105ME07K Murata Electronics
LLR185C70G105ME07-01-1669654.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP, Tolerance: ±20%, Features: Controlled ESR, Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0306 (0816 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Features: Controlled ESR, Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0306 (0816 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 1 µF