LM200-10B12
LM200-10B12 Mornsun America, LLC
LM200-10B12.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 12V 204W
Packaging: Box
Power (Watts): 204W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, CQC
Efficiency: 87.5%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 17 A
на замовлення 169 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 204W, Packaging: Box, Power (Watts): 204W, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 373 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, CQC, Efficiency: 87.5%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 17 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM200-10B12 LM200-10B12 Виробник : Mornsun LM200-10Bxx.pdf AC-DC перетворювач на шасі, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 12, Розм = 179 х 99 х 30 мм, Uвх (AC), В = 90...132, 180...264, Uвх (DC), В = 240...373, ККД, % = 87,5, Опис AC-DC перетворювач, Р, Вт = 204, Тексп, °C = -30...+70, Iвих1, А = 17, Uізол., В = 3 00