Продукція > NSCROHS > LM2675MX-12
LM2675MX-12 NSCROHS
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm2675
Виробник: NSCROHS
на замовлення 3988 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG BUCK 12V 1A 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 1A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 260kHz, Voltage - Input (Max): 40V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 8-SOIC, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 6.5V, Voltage - Output (Min/Fixed): 12V, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції LM2675MX-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM2675MX-12 LM2675MX-12 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm2675 Description: IC REG BUCK 12V 1A 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 1A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 260kHz
Voltage - Input (Max): 40V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 8-SOIC
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 6.5V
Voltage - Output (Min/Fixed): 12V