LM3150-750EVAL
LM3150-750EVAL Texas Instruments
snva371
Виробник: Texas Instruments
Power Management IC Development Tools LM3150-750 EVAL BOAR D
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR LM3150, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 8V ~ 17V, Current - Output: 10A, Frequency - Switching: 750kHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LM3150, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active, Contents: Board(s).
Інші пропозиції LM3150-750EVAL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM3150-750EVAL LM3150-750EVAL Виробник : Texas Instruments snva371 LM3150 DC to DC Controller 3.3V Output Evaluation Board
товару немає в наявності
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 8V ~ 17V
Current - Output: 10A
Frequency - Switching: 750kHz