LM3152-3.3DEMO
LM3152-3.3DEMO Texas Instruments
snvu103
Виробник: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LM3152
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 6V ~ 24V
Current - Output: 10A
Frequency - Switching: 500kHz
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LM3152
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
Part Status: Active
Contents: Board(s)
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR LM3152, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 6V ~ 24V, Current - Output: 10A, Frequency - Switching: 500kHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LM3152, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active, Contents: Board(s).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LM3152-3.3DEMO LM3152-3.3DEMO Виробник : Texas Instruments snvu103 LM3152 DC to DC Controller 3.3V Output Demonstration Board