Продукція > TEXAS INSTRUMENTS > LM4030BMF-2.5/NOPB
LM4030BMF-2.5/NOPB
LM4030BMF-2.5/NOPB Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4030
Виробник: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-5
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 105µVp-p
Current - Cathode: 120 µA
Current - Output: 30 mA
на замовлення 4590 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-5, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 105µVp-p, Current - Cathode: 120 µA, Current - Output: 30 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM4030BMF-2.5/NOPB LM4030BMF-2.5/NOPB Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4030 Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Current - Cathode: 120 µA
Current - Output: 30 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
LM4030BMF-2.5/NOPB LM4030BMF-2.5/NOPB Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4030 Voltage References Ultra-Hi Prec Shunt Vtg Ref A 926-LM4030 A 926-LM4030BMFX25NOPB
Мінімальне замовлення: 2
LM4030BMF-2.5NOPB LM4030BMF-2.5NOPB Виробник : Texas Instruments V-Ref Fixed 2.5V 30mA 5-Pin SOT-23 T/R
на замовлення 450 шт:
Мінімальне замовлення: 66
LM4030BMF-2.5/NOPB LM4030BMF-2.5/NOPB Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4030 V-Ref Fixed 2.5V 30mA 5-Pin SOT-23 T/R
на замовлення 450 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LM4030BMF-2.5/NOPB Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4030 IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5 Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт