LM4040AIM3-10.0
LM4040AIM3-10.0 Texas Instruments
lm4040-n.pdf?ts=1752678691365&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FLM4040-N%252Fpart-details%252FLM4040BIM3-3.0%252FNOPB
Виробник: Texas Instruments
V-Ref Fixed 10V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Temperature Coefficient: 100ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: SOT-23-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Noise - 10Hz to 10kHz: 180µVrms, Part Status: Not For New Designs, Current - Cathode: 103 µA, Current - Output: 15 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM4040AIM3-10.0 LM4040AIM3-10.0 Виробник : Texas Instruments lm4040-n.pdf?ts=1752678691365&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FLM4040-N%252Fpart-details%252FLM4040BIM3-3.0%252FNOPB V-Ref Fixed 10V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R
на замовлення 19 шт:
LM4040AIM3-10.0 Виробник : Texas Instruments lm4040-n.pdf?ts=1752678691365&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FLM4040-N%252Fpart-details%252FLM4040BIM3-3.0%252FNOPB Shunt Voltage Reference, 10V, +/-0.1%, 100ppm/°C, -40?85°C LM4040AIM3-10.0 Texas Instruments STO4040aim3-10.0
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 95 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
LM4040AIM3-10.0 LM4040AIM3-10.0 Виробник : Texas Instruments lm4040-n.pdf?ts=1752678691365&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FLM4040-N%252Fpart-details%252FLM4040BIM3-3.0%252FNOPB Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Temperature Coefficient: 100ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Noise - 10Hz to 10kHz: 180µVrms
Part Status: Not For New Designs
Current - Cathode: 103 µA
Current - Output: 15 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Current - Cathode: 103 µA
Current - Output: 15 mA
товару немає в наявності
LM4040AIM3-10.0 LM4040AIM3-10.0 Виробник : Texas Instruments lm4040-n.pdf?ts=1752678691365&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FLM4040-N%252Fpart-details%252FLM4040BIM3-3.0%252FNOPB Voltage References 100-ppm/ C precision micropower shunt voltage reference 3-SOT-23