LM4040AIM3X-10
LM4040AIM3X-10 Texas Instruments
LM4040-N%28-Q1%29_Rev2016.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Temperature Coefficient: 100ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Noise - 10Hz to 10kHz: 180µVrms
Current - Cathode: 103 µA
Current - Output: 15 mA
на замовлення 7076 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 238
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3, Packaging: Bulk, Tolerance: ±0.1%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Temperature Coefficient: 100ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: SOT-23-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Noise - 10Hz to 10kHz: 180µVrms, Part Status: Active, Current - Cathode: 103 µA, Current - Output: 15 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Tolerance: ±0.1%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Part Status: Active
Current - Cathode: 103 µA
Current - Output: 15 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 238
LM4040AIM3X-10 LM4040AIM3X-10 Виробник : Texas Instruments snos633k.pdf?t.download=true&u=5oefqw LM4040-N%28-Q1%29_Rev2016.pdf V-Ref Fixed 10V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R
Мінімальне замовлення: 298
LM4040AIM3X-10 Виробник : National Semiconductor snos633k.pdf?t.download=true&u=5oefqw LM4040-N%28-Q1%29_Rev2016.pdf V-Ref Precision 10V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R
Мінімальне замовлення: 298
LM4040AIM3X-10 snos633k.pdf?t.download=true&u=5oefqw LM4040-N%28-Q1%29_Rev2016.pdf
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Output: 15 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Output: 15 mA