LM4040AIM3X-2.5 Texas Instruments
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Temperature Coefficient: 100ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: SOT-23-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 10Hz to 10kHz: 35µVrms, Part Status: Last Time Buy, Current - Cathode: 65 µA, Current - Output: 15 mA.
Інші пропозиції LM4040AIM3X-2.5
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| LM4040AIM3X2.5 | Виробник : NS |
на замовлення 61703 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
| LM4040AIM3X-2.5 | Виробник : NSC |
07+; |
на замовлення 6000 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R |
товару немає в наявності |