LM4040AIM3X-2.5
LM4040AIM3X-2.5 Texas Instruments
LM4040-N%28-Q1%29_Rev2016.pdf
Виробник: Texas Instruments
V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R
на замовлення 1852 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Temperature Coefficient: 100ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: SOT-23-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 10Hz to 10kHz: 35µVrms, Part Status: Last Time Buy, Current - Cathode: 65 µA, Current - Output: 15 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM4040AIM3X2.5 Виробник : NS
LM4040AIM3X-2.5 Виробник : NSC LM4040-N%28-Q1%29_Rev2016.pdf 07+;
LM4040AIM3X-2.5 LM4040AIM3X-2.5 Виробник : Texas Instruments LM4040-N%28-Q1%29_Rev2016.pdf V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Temperature Coefficient: 100ppm/°C
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 10Hz to 10kHz: 35µVrms
Part Status: Last Time Buy
Current - Cathode: 65 µA
Current - Output: 15 mA