LM4040B10IDBZR
LM4040B10IDBZR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4040
Виробник: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Temperature Coefficient: 100ppm/°C
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Noise - 10Hz to 10kHz: 180µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 125 µA
Current - Output: 15 mA
на замовлення 22963 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 611
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Temperature Coefficient: 100ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: SOT-23-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Noise - 10Hz to 10kHz: 180µVrms, Part Status: Active, Current - Cathode: 125 µA, Current - Output: 15 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM4040B10IDBZR LM4040B10IDBZR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4040 V-Ref Fixed 10V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 447
Мінімальне замовлення: 447
LM4040B10IDBZR LM4040B10IDBZR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4040 Voltage References 10-V Prec Micropower Shunt .2% accuracy A 595-LM4040B10IDBZT
Мінімальне замовлення: 5
LM4040B10IDBZR LM4040B10IDBZR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4040 Description: IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Reference Type: Shunt
Part Status: Active
Current - Cathode: 125 µA
Current - Output: 15 mA
на замовлення 136 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2%
Current - Output: 15 mA