LM50-20B12
LM50-20B12 Mornsun America, LLC
LM50-20B12.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Packaging: Box
Power (Watts): 50W
Features: Adjustable Output, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 4.2 A
на замовлення 449 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 50W, Packaging: Box, Power (Watts): 50W, Features: Adjustable Output, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 373 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 4.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM50-20B12 Виробник : MORNSUN - EOL LM50-20B12.html Dimensions: 99x82x30mm, weight: 0.18 kg Replacement for MEAN WELL LRS-50-12 Enclosed Switching Power Supply LM50-20B12, 50.4W 12V 4.2A DC LM50-20b12