LM5007MM
LM5007MM Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm5007
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG BUCK ADJ 500MA 8VSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Adjustable
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 75V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 8-VSSOP
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Output (Max): 73V
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Not For New Designs
на замовлення 622 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG BUCK ADJ 500MA 8VSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Adjustable, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 75V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 8-VSSOP, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Output (Max): 73V, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Not For New Designs.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM5007MM LM5007MM Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm5007 Switching Voltage Regulators Hi Vtg (80V) SD Switching Reg
на замовлення 430 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
LM5007MM+
LM5007MM Виробник : NS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm5007
LM5007MM LM5007MM Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm5007 Conv DC-DC 9V to 75V Step Down Single-Out 2.5V to 73V 0.5A 8-Pin VSSOP T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LM5007MM LM5007MM Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm5007 Description: IC REG BUCK ADJ 500MA 8VSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Adjustable
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 500mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 75V
Topology: Buck
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Output (Max): 73V
Voltage - Input (Min): 9V