Продукція > NS > LM5007MMX
LM5007MMX NS
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm5007
Виробник: NS
10+
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LM5007MMX NS
Description: IC REG BUCK ADJ 500MA 8VSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Adjustable, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 75V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 8-VSSOP, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Output (Max): 73V, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції LM5007MMX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM5007MMX LM5007MMX Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm5007 Description: IC REG BUCK ADJ 500MA 8VSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Function: Step-Down
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 75V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 8-VSSOP
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Output (Max): 73V
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V