LM5007SD
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm5007
Код товару: 184342
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Джерел живлення
Написати відгук
Інші пропозиції LM5007SD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM5007SD LM5007SD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm5007 Conv DC-DC 9V to 75V Step Down Single-Out 2.5V to 73V 0.5A 8-Pin WSON EP T/R
товару немає в наявності
LM5007SD LM5007SD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm5007 Description: IC REG BUCK ADJ 500MA 8WSON
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Function: Step-Down
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 75V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 8-WSON (4x4)
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Output (Max): 73V
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Not For New Designs
LM5007SD LM5007SD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm5007 Switching Voltage Regulators 9-75V Wide Vin, 500mA Constant On-Time Non-Synchronous Buck Regulator 8-WSON -40 to 125