LM600-12B15
LM600-12B15 Mornsun America, LLC
LM600-12B15.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 15V 600W
Packaging: Box
Power (Watts): 600W
Features: Adjustable Output, Remote Sense
Size / Dimension: 10.52" L x 4.17" W x 1.58" H (267.3mm x 106.0mm x 40.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 176 ~ 264 VAC, 240 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 40 A
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 600W, Packaging: Box, Power (Watts): 600W, Features: Adjustable Output, Remote Sense, Size / Dimension: 10.52" L x 4.17" W x 1.58" H (267.3mm x 106.0mm x 40.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 176 ~ 264 VAC, 240 ~ 373 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 86%, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 40 A.