Продукція > TEXAS INSTRUMENTS > LM61460EVM-AS-400K
LM61460EVM-AS-400K
LM61460EVM-AS-400K Texas Instruments
snvu621
Виробник: Texas Instruments
Power Management IC Development Tools
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD, Packaging: Box, Voltage - Output: 5V, Voltage - Input: 3V ~ 36V, Current - Output: 6A, Frequency - Switching: 400kHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LM61460-Q1, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Contents: Board(s).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
LM61460EVM-AS-400K LM61460EVM-AS-400K Виробник : Texas Instruments snvu621 Description: EVAL BOARD
Packaging: Box
Voltage - Output: 5V
Voltage - Input: 3V ~ 36V
Current - Output: 6A
Frequency - Switching: 400kHz